Jameco Reliapro GPU572401500WA00
AC to AC Wall Adapter Transformer 24V @ 1500mA Black Straight 2.1mm Female Plug
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码GPU572401500WA00